Msze Święte niedzielne

dla dzieci: czwartek 17.00
dla młodzieży: piątek 19.00

Nabożeństwa

- niedziela: 17.30 (I niedziela miesiąca o 17.15)                              - codziennie: 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego                         - sobota: od 17.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu

Spowiedź

- w tygodniu: pół godziny przed każdą Mszą Świętą                            - w sobotę: od 17.00

Plac Biskupa Konrada 3;
48-130 Kietrz

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

Termin ślubu
Do uzgodnienia w kancelarii parafialnej na minimum 3 miesiące przed planowaną datą.
Narzeczeni zgłaszają się do kancelarii w celu spisania protokołu przedmałżeńskiego.

• dokumenty tożsamości
• świadectwo chrztu św. (jeżeli któryś z narzeczonych nie był ochrzczony w tej parafii; świadectwo ważne jest 6 miesięcy od daty wystawienia)
• świadectwo ukończenia nauki religii w zakresie szkoły średniej
• dokumenty z Urzędu Stanu CywilnegoZnalezione obrazy dla zapytania sakrament małżeństwaZnalezione obrazy dla zapytania sakrament małżeństwa

Przygotowanie do sakramentu małżeństwa
Nowożeńcy biorą udział w naukach przedślubnych. W naszej parafii nauki odbywają się one w pierwszą i drugą sobotę Adwentu i Wielkiego Postu. Dodatkowo nowożeńcy mają obowiązek umówienia się na spotkanie w Poradni Życia Rodzinnego (tel. 698 349 557)

Możliwe jest również uczestnictwo w weekendowych kursach dla narzeczonych - więcej informacji (kliknij).