Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Nasi Duszpasterze: 

 

Proboszcz

ks. mgr Leszek Rygucki

Data święceń: 
1993-06-19

 

Pełnione funkcje:

[ 2010-08-24 - nadal ] proboszcz - Kietrz, św. Tomasza Apostoła

[ 1993-08-28 - 1997-08-25 ] wikariusz - Opole, Przemienienia Pańskiego

[ 1997-08-25 - 1999-07-31 ] wikariusz - Bogacica, Trójcy Świętej

[ 1999-07-31 - 2005-08-19 ] wikariusz - Prudnik,  św. Michała Archanioła

[ 2004-10-07 - 2010-08-18 ] diecezjalny duszpasterz chorych - duszpasterstwo specjalistyczne

[ 2005-08-19 - 2010-08-24 ] proboszcz -Kałków, Narodzenia NMP

 

Wikariusz

ks. mgr Dawid Górniak

Data święceń: 2014-06-07

 

Pełnione funkcje:

[ 2016-08-24 - nadal ] wikariusz - Kietrz, św. Tomasza Apostoła

[ 2014-08-27 - 2016-08-24 ] wikariusz - Prudnik, św.                                                                                 Michała Archanioła 

 

 

Rezydent

ks. mgr Krzysztof Niebudek

 Data święceń: 1994-05-21

 

 Pełnione funkcje:

 [ 2016-08-24 - nadal ] rezydent - Kietrz, św.Tomasza Apostoła

[ 1994-08-08 - 1996-09-04 ] wikariusz - Opole, św. Apostołów Piotra i Pawła

[ 1997-08-25 - 2001-08-16 ] wikariusz - Racibórz - Ostróg, św. Jana Chrzciciela

[ 2001-08-16 - 2005-08-19 ] wikariusz - Opole,  bł. Czesława

[ 2005-08-19 - 2007-08-17 ] wikariusz - Nysa,   św. Jakuba Apostoła i św.Agnieszki

[ 2007-08-17 - 2014-02-01 ] administrator -  Bojanów, Chrystusa Króla

[ 2014-02-01 - 2014-09-01 ] kapelan Domu Pomocy Społecznej w Dobrzeniu Wielkim -  duszpasterstwo specjalistyczne