Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.
 1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo o godz. 17.30.

 2. Wszystkich chórzystów jak i chętnych do chóru zapraszamy na próbę w środę o godz. 16.45 na plebani.

 3. Szkołę Nowej Ewangelizacji zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy Świętej wieczornej na plebanii.

 4. Wszystkie dzieci, a szczególnie uczniów klas III, VI i VII zapraszamy na Mszę Świętą szkolną w czwartek o godz. 17.00.

 5. Spotkanie Dzieci Maryi w czwartek o godz. 16.30 w kościele.

 6. Wyjazd Dzieci Maryi na Górę św. Anny w piątek o godz. 15.30, zbiórka o 15.15.  

 7. Młodzież zapraszamy na Mszę młodzieżową w piątek o godz. 18.00. Po Mszy Świętej zapraszamy na tzw. "Modlitwę jeden za drugiego". W tym tygodniu będziemy modlić się szczególnie za chorą uczennicę naszego liceum Darię. Wszystkich, którzy chcieliby grać i śpiewać w zespole młodzieżowym zapraszamy w piątek o godz. 17.00 na plebanię.

 8. Wszystkich ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie w sobotę  o godz. 9.00.

 9. Już dzisiaj zapraszamy w piątek 29.09 na pierwszy kietrzański wieczór uwielbienia. Wszystko rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18.00 a po niej modlitwa uwielbienia.     

 10. Tradycyjna piesza pielgrzymka do Pilszcza odbędzie się w niedzielę 1.10.  

 11. W kościele Trzech Króli przy ul Raciborskiej w niedzielę 15.10. o godz. 15.00 odbędzie się Msza Święta Rycerstwa Niepokalanej. 

 12. Zapraszamy na pielgrzymkę śladami Karola robotnika: Kraków- Dębniki- centrum Jana Pawła II. W programie Droga Krzyżowa kończąca się Mszą Świętą. Zapisy pod nr tel. 696 947 495.

 13.  Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Natomiast w przyszłym tygodniu kolekta specjalna na pokrycie kosztów wymiany pokrycia dachowego na garażach plebanijnych. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

 14. W zakrystii można nabyć kalendarz diecezjalny w cenie 10 zł, kalendarz z wieńcami dożynkowymi w cenie 5 zł i kalendarz rolników w cenie 28 zł.

 15. Kancelaria parafialna czynna: po Msza Świętych, a we wtorek od 16.30 do 17.30.

 16.  Komisariat Policji w Kietrzu wraz z mieszkańcami ul. Wieżowej apeluje, aby wszyscy przyjeżdżający na Msze Święte parkowali tak, by nie utrudniać przejazdu ulicą oraz nie zastawiać dostępu do garaży i wejść do budynków.

 17.  Zapowiedzi przedślubne: Stanisław Chruściel, Nowa Cerekwia i Sylwia Krzysztofek, ul. Konopnickiej 26 Kietrz (zap.II); Krzysztof Pietrzyk, Opole i Hanna Kurp, Prószków (zap. III); Łukasz Mastyga, Wojnowice i Justyna Przybylska, Głowackiego 76/4 Kietrz (zap. III).

                                                                              

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pięknego tygodnia.

Żegnamy wielkiego Człowieka i Proboszcza

16.11.2017 ok. godz. 19.30

Pan odwołał z tego świata naszego byłego proboszcza KS. JÓZEFA GACKĘ 

 

Polecajmy naszego zmarłego Kapłana Bożemu miłosierdziu.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...