Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 

10.09.2017

XXIII Niedziela zwykła 

 1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo o godz. 17.30.

 2. Wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy na nabożeństwo w środę o godz. 17.00 oraz na Mszę Święto o godz. 18.00.

 3. Szkołę Nowej Ewangelizacji zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy Świętej wieczornej na plebanii.

 4. Wszystkie dzieci, a szczególnie uczniów klas III, VI i VII zapraszamy na Mszę Świętą szkolną w czwartek o godz. 17.00.

 5. Wszystkich chórzystów jak i chętnych do chóru zapraszamy na próbę w czwartek o godz. 19.30 na plebani.

 6. Od najbliższego piątku startujemy z nowym projektem: "Młodzieżowe piątki".  Z tego też względu co piątek Msza Święta o godz. 18.00 będzie Mszą młodzieżową. Młodzież licealną i gimnazjalną zapraszamy na 18.00. W tym tygodniu po Mszy odbędzie się konferencja wprowadzającą w tegoroczne przygotowanie do bierzmowania. Na tą konferencję zapraszamy także wszystkich rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy II i III gimnazjalnej. Wszystkich, którzy chcieliby grać i śpiewać w zespole młodzieżowym zapraszamy w piątek o godz. 17.00 na plebanię.

 7. Wszystkich ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie w sobotę  o godz. 9.00.

 8. Kancelaria parafialna czynna: po Msza Świętych, a we wtorek od 16.30 do 17.30.   

 9. Przypominamy i jednocześnie zapraszamy wszystkie małżeństwa wraz z dziećmi na specjalną Mszę Świętą dla małżonków i dzieci w każdą niedzielę o godz. 11.00.

 10. Tradycyjna pielgrzymka do Pilszcza odbędzie się w niedzielę 1.10.

 11.  W kościele Trzech Króli przy ul Raciborskiej w niedzielę 15.10. o godz. 15.00 odbędzie się Msza Święta Rycerstwa Niepokalanej. 

 12.  Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, natomiast do puszek można złożyć ofiarę na nasz wydział teologiczny. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

 13.  Parafia z Pietrowic Wielkich zaprasza wszystkich do uczestnictwa w obchodach 750-lecia miasta i 350-lecia kościółka św. Krzyża od czwartku do niedzieli. Wszystko zakończy się koncertem Eleni w niedzielę o godz. 17.00. Szczegóły na plakatach.

 14.  Na Górze św. Anny uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego z obchodami kalwaryjskimi od czwartku do niedzieli.  

 15.  Komisariat Policji w Kietrzu wraz z mieszkańcami ul. Wieżowej apeluje, aby wszyscy przyjeżdżający na Msze Święte parkowali tak, by nie utrudniać przejazdu ulicą oraz nie zastawiać dostępu do garaży i wejść do budynków.

 16.  Zapowiedzi przedślubne: Stanisław Chruściel, Nowa Cerekwia i Sylwia Krzysztofek, ul. Konopnickiej 26 Kietrz (zap.I); Krzysztof Pietrzyk, Opole i Hanna Kurp, Prószków (zap. II); Łukasz Mastyga, Wojnowice i Justyna Przybylska, Głowackiego 76/4 Kietrz (zap. II); Grzegorz Hutyra, Głowackiego 13a/9 Kietrz i Justyna Rybczyńska, Słupno (zap. III);

 17.  W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Marian Gotlik, Kozłówki 5, l. 77 i Katarzyna Suchecka, Prusa 8, l 93. Wieczny odpoczynek…

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pięknego tygodnia.